Jdi na obsah Jdi na menu
 


FC P v civilu

20. 12. 2007

 Obrazek

DEJV

FUNKCE: Trenér ze Slavie

POPIS PRÁCE:

  • příprava tréninků
  • vylepšování fyzičky hráček
  • vymýšlení taktiky k zápasům - zkušenosti bere ze své dlouholeté hráčské praxe
  • udržování dobré nálady v týmu :)

Prostě Dáda :)

Obrazek

ONDRA

FUNKCE: Trenér z Bohemky

POPIS PRÁCE:

  • příprava drsných tréninků - kde bere inspiraci? - tenhle kluk je zkušený fotbalista a inspirace přichází ze zahraničí :)
  • podpora týmového ducha

                                                                              Náš Óňa!!!

Obrazek

NAŠI TRENÉŘI

Takhle to vypadá, když trenéři dají hlavy dohromady. Těžko říct nad čím právě špekulují - jestli pizzu sýrovou nebo dřevorubce? :)

Obrazek

SMETÍ

FUNKCE: Strahovský trenér č.1

NEJČASTĚJŠÍ HLÁŠKA:

  • "Sosej !!! :) "

Obrazek

DAN A JEHO KÁMOŠ :)

FUNKCE: Strahovský trenér č.2

Dan je snad nejvěrnějším fanouškem FC P. Dostavil se téměř na všechny zápasy na Strahově a navíc s sebou přinese i dobrou náladu. Za to mu patří naše DÍK!!!

ObrazekOLČA

POST: Olča ve velkém fotbale většinou hraje na postu zálohy, jelikož je to běhavý tip a každý míč si poctivě vybojuje. Olča patří mezi juniory FC P, ale má velký talent a hlavně svou chutí hrát podporuje ostatní hráčky..

Olče můžete klíďo říkat ,, durasel" :)Obrazek

PEGGY  je naše dračice, která běhá všude a co se týče pařeb, tak když má čas, tak chodí domů ještě (nebo už?) za světla :) a zásadně nejezdí domů s opilými řidiči :) s tím totiž nesouhlasí :)

FANYNKA MARŤA - prý ji fotbal moc nebere, ale finálový zápas ji prý úplně pohltil :)

Obrazek

ÁDA

POST: Nebezpečný útočník :) ,vždy nabita dravostí získat míč a dát gól.. Jinak je to správná holka, která nezkazí žádnou srandu..

Obrazek

MARŤA

POST: útok, kde se Marťa proslavila svými nevyzpitatelnými zákroky, z kterých fanoušci nejednou jásali..

ObrazekVĚRKA

POST: Věrka hraje v FC P od března 2007, co jsme začaly hrát ve Strahovské lize. Věrka je přizpůsobivá hráčka, může hrát jak v obraně tak v útoku..

JANA

POST: Jana je nováčkem v FC P. Zatím nemá ještě vytipovaný post, ale svojí bojovností a běhavostí je všude platnou hráčkou..

Obrazek

KÁŤA - majitelka klubu :)

POST: obránkyně se 100% úspěšností, přes kterou nikdo nemá šanci projít :)

2.FUNKCE: pokud je Káťa na střídačce tak ji poznáte podle toho, že hned po trenérovi na nás nejvíc křičí :) samozřejmě v pozitivním slova smyslu :)

Obrazek

KÁJA

Obránkyně s brazilskou vizáží jejíž samba na place uvadí soupeře v bezradnost, do profi fotbalu jsme jí vytáhli z amatérského týmu Tatran Sedlčany

Obrazek

FRUFRU

POST:Zuzka je další přetáhlík z Tatranu - vždy usměvavá ofenzivní hráčka, která vyniká svojí technikou a humorem. (a přítelem:))

Obrazek

MALOUŠEK - POST: náš tajný žolík - brankářka, kterou jsme objevili v pravý čas a její brankářské zákroky jsou supr - hlavně ta pirueta při výhozech:)

VELOUŠEK - POST: obránce s krokem dlouhý jako čáp :)a navíc skvělá holka s hooodně velkou dávkou energie a optimismu

ObrazekMÍŠA(vlevo)

POST:Čerstvá naděje FC P - golmanka, která svými zákroky bere divákům dech a protihráčkám chuť. Míša je však i hráčem do pole, kde doufáme, že bude předvádět to samé.

MARTINA(vpravo)

POST:Mladičká romantička v našich řadách s obrovským nasazením a chutí hrát. Jen tak dál!

Obrazek

IVET A JEJÍ OSOBNÍ MASÉR JIRKA

POST: stoper, který má přehled o všech hráčkách na hřišti

2.FUNKCE: dodávka deodorantů do týmu :)

Obrazek

ÁDA

POST: Áda patří mezi multifunkční hráče - hraje jak v obraně, tak v záloze a i útoku - protože na každém postu je důrazná a nenechá jen tak někoho projít...

                   Obrazek

NAŠE ZVÍŘE TERKA - POST: jasný hroťák - útočník se smrtelnou ránou :) Sama Terka by proti sobě nechytala :) Pro FC P je Terka zdrojem záchvatů smíchu - to víte puberta :)

BODÍK - fanynka FC P, která si s náma zajde i občas zatrénovat, aby od nás pochytila fotbalové vychytávky :) nebo my od ní???:)

Obrazek

 

ELLY

POST: V malém fotbale patří Eliška mezi zkušené obránce. Ve velkém fotbale hraje  v záloze, protože je to drsná holka :) a nenechá se jen tak někým obehrát.

ObrazekGUDRUN

POST: Gudrun je pro FC P nenahraditelnou hráčkou, která dává do fotbalu srdíčko! Snaží se získat každý míč za každou cenu...je to prostě jen a jen naše hráčka!!!máte smůlu... :)

Obrazek

TESSY

POST: Obránce jak se patří - nikoho nepustí za sebe!!! Na Tesinu se můžete za každou cenu spolehnout - vždy nabita humorem a chutí hrát. Je to hráčka, ze které bysme si měli brát příklad :)Obrazek 

RENNY

POST: naše Renďa může hrát všude, páč jí to všude jde. A navíc jsme rádi,že jí máme... Za nic na světě bys me jí nevyměnily!                         JÁJA - momentálně si dala fotbalovou pauzu, ale doufejme, že se brzy vrátí a bude to come back jak se patří i s hattrickama, které Jája umí.

ObrazekIVČA

POST:když má svůj den,tak je velmi nebezpečný útočník a když se jí chce běhat tak i skvělý obránce :).. jsme rádi, že If  mame a nevyměníme:)!!!..

DRUHÝ JOB: prý zdravotní sestřička - její diagnózy jsou však asi tak na 5% pravdivé :)

 

ObrazekROPNÍ MAGNÁTI

  • STENDENDYS, který nám fandí z Irska
  • DOUBÍK, fanda v zátiší :)

Obrazek

HOBIT - jedna z nejnovějších přezdívek je "Termit" :) Jinak je to Stenly :)

FUNKCE: Stenly plní funkci hlavního vlajkonoše a jeho vlajky berou dech, inspiraci čerpá z dlouholetého působení u 1.profesionálního funs Mešink Danký Bojlr Bojs

ObrazekBRATR

FUNKCE: Bratr je historicky snad nejstarším fanouškem a členem FC P - mimo fanouškovství také občas píše komentáře k odehraným zápasů a občas nás přijde okukovat i na trénink - že by úchyl?:)Ne bane, děkujeme moc ségryBrácho

 Obrazek

 MAŤA:

FUNKCE: Maťa je náš profesionální fotograf, který zachycuje všechny možné momentky nejen na hřišti a kluzišti v případě hokeje, ale i samozřejmě na oslavách. Navíc se ještě chystá nafocení kalendáře - a když jsem viděla návrhy od Mati, tak se máte na co těšit :)

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

???

(Bodík, 17. 2. 2008 15:40)

Cože, cože? Co tu dělám??? :D Mám bejt inkognito.. psssssst.

Vyřadit

(segrybratr, 17. 2. 2008 13:05)

Vyhoďte z mého hodnocení ty hory a dejte tam něco jinýho, vždyť už to není aktuální! A přidejte nové hráčky!!! dík.

Všem

(Verca - fommak, 8. 1. 2008 22:50)

Musela jsem se od srdce zasmát, vaším vtipným hláškám... Fakt super :-))) Jen tak dál, držím palečky a ať vám to hraje, co nejlépe! :-)

novoroční přání

(Renny, 1. 1. 2008 18:03)

Ahoj všichni,
přidávám se k novoročnímu přání, i já Vám všem přeju v novém roce 2008 hlavně hodně zdraví, ať nás nepotkají v týmu žádná zranění, hodně štěstí, aby už nám to do té branky padalo, hodně spokojenosti a úspěchů a to nejen, co se týče FC P, ale i v osobním životě.
Vaše Renny

lepčí rok 2008

(terka, 31. 12. 2007 17:11)

tak lidičky já Vám přeji šťastnej novej rok a doufám, že ten rok 2008 bude mnohem úspěšnější než ten rok 2007 =) ... pořádneě to zapijte !!já bohužel s neperlivou vodou :)

super

(trener ze slavie, 31. 12. 2007 13:53)

super prace dlouho sem tu nebyl pac doma nejsem online ale jakmile budu v praci tak doplnim nejake hracky a hlasky:) jinak fakt super dnes u simka velka kalba zdarek

Nový rok

(Elly, 31. 12. 2007 12:03)

Katko, tobě taky vše nej do Nového roku, jak ve škole, v životě, tak hlavně ve fotbale!!! A to platí nejen pro Katku, ale pro nás všechny z FC P!!!!! Pěkně si to dnes všichni užijte!

for everybody

(Katka, 31. 12. 2007 10:32)

Přeju všem veleúspěšný nový rok, ať se vám vydaří vše, co si přejete :o)

for Terka

(Katka, 31. 12. 2007 10:28)

Zůstávám dneska v Sedlčanech, tak to tam pořádně oslavte i za mě :-)

Silvestr

(Ivet, 29. 12. 2007 23:24)

Ahoj holky, super vizitky, chválííím. Jen se to mohlo dát do sekce Hráčky (případně ji přejmenovat na Tým, protože tam patří samozřejmě spousta dalších lidiček).
Pojďte na Silvestra k Šimkovi, bude tam také hodně karasů... ale Myšky já asi drobet vynechám... Výčep!!!

myšky jo??

(terka, 28. 12. 2007 23:22)

Renďo, to se pujde na mysky??
for Káťa : ty pujdes taky??
bude tam asi dost lidi co?? :)

silvestr

(Elly, 28. 12. 2007 20:10)

Renny a vy nejdete na myšky?? No já budu v Pb na Silvestra

pro Elišku

(Renny, 28. 12. 2007 18:48)

a co plánuješ na Silvestra?že bysme se mohli sejít v pondělí u Šimka...

dotaz který jsem nepatří

(Elly, 28. 12. 2007 16:26)

lidičky, tak mě tak napadlo, nešel by třeba někdo bruslit a nebo nezajdeme na jedno?? Se nějako nudím a v úterý už zase padím bohužel do Jihlavy´:-(

óóóó

(terka, 28. 12. 2007 15:14)

tééda, děkuji.. ale skoro vše dělala Renďa..Ja sem jen doplnila pár komentářů..:)
na dalších fotkách se pracuje..:)

pochvala

(Katka, 28. 12. 2007 14:07)

Chválím samozřejmě i Terku :o)

VYČKÁVEJTE :)

(Renny, 28. 12. 2007 12:19)

Ahoj!
Musím to uvést na pravou míru, i Terka se podílí na našich vizitkách, jinak se můžete zapojit úplně všichni a ke každému něco doplnit... a co se týče ostatních fotek, tak všechno bude, ale je potřeba vyčkávat :)Jinak jestli máte fotky někoho, kdo tam ještě není, tak mi je klíďo pošlete a já je tam vložim...jinak fotky z Vánoc taky budou :)a souhlasím s Katkou, že se taky moc vyvedli...Mějte se hezky Vaše Renny

chválím

(Katka, 28. 12. 2007 0:18)

Renďo, je to bombastické!!! :o) A tu připomínku jsem myslela hlavně kvůli těm, kteří tu zatím nejsou jmenovaní, aby se nebáli, že jsme na ně zapomněli! :o)

všechno bude

(Elly, 27. 12. 2007 19:28)

Katko, musíš chvilku počkat...vždyť to přece znáš, jak je to někdy těžké domluvit se s tolika lidma :-) ale jinak je fajn, že už konečně někdo zrealizovat naše vizitky! Takže Renny super!!!

pášák

(terka, 27. 12. 2007 17:58)

to byl napad Renny..Renca to organizuje.. na dalsich fotkach se pracuje :)