Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravím hráčky FC P v lize jménem Strahovská, včera jsem se poprvé zúčastnil těchto bojů a doufám, že jsem Vám nepřinesl smolíka. Zápas nezačal špatně, navíc soupeř hrající jen ve 4 by se dal uhonit, ale hned při prvním rohu jsme s trenérem z bohemky viděli základní chybu a to takticky nezvládnutý styl hry, za to vás samo nechci kritizovat, vy jste se snažili co to šlo,ale dost je podržela gólmanka a za stavu 4 nebo 5 nula už se těžko něco vymýšlí to znám taky moc dobře:)

Jak by řekla Gudrun "tak si mě diriguj trenére" by se sem hodilo - trošku změnit formace a hlavně změnit taktiku na rohy a rozehrávku z autů a bude to na zlatou.

Jen co zpracuji videjko z ostatních zápasů tak uděláme promítání a taktický trénink a vše bude ok:) tak se mějte a mrkněte na článek níže,dost podstatný..

A nebuďte smutné, hra nebyla špatná, nasazení i snaha byla, ale je to sakra dobrá Sebranka......

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

play off

(Áďa, 23. 11. 2007 19:55)

Myslím si to samé, co Sehy. Podle pravidel je prvním kritériem při rovnosti bodů vzájemný zápas. Takže pokud Sebranka porazí Blamge, tak nezbývá než poděkovat jim a Pohromě, změnit zapíjení konce sezóny v oslavu postupu a přidat si v tréninku... : )

Konec sezóny?

(Sehy, 23. 11. 2007 15:17)

Jak to, že pro vás sezóna skončila? Vždyť jste na 4. místě v tabulce = Play-off ...???
Máte stejně bodů s Pohromou, ale ty jste porazily. "...pokud mají po ukončení soutěže (po odehrání všech utkání ve skupině) dvě nebo více družstev stejný počet bodů, rozhoduje o jejich pořadí v tabulce větší počet bodů získaný ve vzájemných utkáních..."
Takže za předpokladu, že v pondělí porazíme Blamage, byste měly postoupit do Play-off. Nebo máte jiné informace?

nee!!

(bulharka, 22. 11. 2007 14:33)

my je dáme už na jare!! to budou cubrnet... uz se na to tesim.. skoda, ze to tak letos brzy skoncilo...:( chjo

zlepseni

(Katka, 21. 11. 2007 21:42)

Jen bych chtela jeste upozornit, ze jsme se oproti lonskemu finale zlepsily o gol! A jak vtipne poznamenal trener z Bohemky, jeste deset let a porazime je o deset golu! :-)

trener roku 07

(Renny, 21. 11. 2007 21:24)

Ještě že už je konec roku skoro :)

trener roku 07

(steny, 21. 11. 2007 20:17)

za tento povzbuzujici clanek bych nominoval trenera ze Slavie na trenera roku 07 :)