Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj holky, trenéři a fanoušci,

shrnutí hokejového zápasu nechám na Bratrovi (už je zde pod fotkama,vypracoval segrybratr a lehce okomentoval Vláďa Růžička) - do toho mu nebudu fušovat. Jen sem vložím pár fotek ze zákulisí, které si v žádném případě nemůžu nechat sama pro sebe :) Katka je prostě Hašan mazel :) Na konec přidávám i foto od Mati, ale doufám, že pár jich ještě postupem času přidá i on sám, až bude mít čas je zpracovat...

Holky děkuju moc za včerejší výkon, byly jste úžasné a navíc ještě výhra - co víc si přát !!! :) Tak snad nám ta šňůra výher zůstane a o víkendu si z Chocně přivezeme medajli :)

Mějte se hezky Renny!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

1.) zápas : Kačenky Příčovy - FC Příčovy  6:0
 Na úterní podvečer byl domluven přátelský zápas žen v ledním hokeji mezi Kačenkami Příčovy a fotbalistkami z FC Příčovy. Tedy derbíčko, jak vínečko :-) . Fotbalistky nenechaly nic náhodě a mocné shánění na internetu přineslo ovoce v podobě sesbírání toho nejlepšího hokejového ženstva, co bylo v okolí k mání. Do poslední chvíle se pořádně nevědělo, v čem budeme hrát, nakonec Oňa přivezl staré známé žluté fotbalové dresy.Trenéři vymysleli taktiku, navrhli sestavy, photographer Maťa pořídil hromadný snímek a  šlo se na led. Tam nás čekalo nemilé překvapení: v brance Kačenek stál Kačer a dorostenecký reprezentant  Sedlčan - Smíšek.
 Jak těžká to bude překážka pocítila hned ve druhé minutě Terka, když lapil její pohotovou střelu. Katka v brance žlutočerných měla brankářskou výstroj na sobě poprvé a bylo to znát. Kačenky naší rozhozenou obranou snadno pronikaly a  výsledkem bylo 6 gólů v naší síti za cca 20 minut, co tento mač trval. Obraz hry ale nebyl tak jednoznačný, jak by se podle skóre mohlo zdát. Jája, Renny a další se několikrát pokoušely Smíška překonat, ale marně. A Katka také něco pochytala. K vidění byla také drsná srážka dvou "pětek" u mantinelu a několikasekundová hra s dvěma puky.

2. ) zápas : Kačenky Příčovy - FC Příčovy  4:6
branky a nahrávky: 20:32 FruFru ( Renny) 0:1, 20:36 Kačenka? 1:1,20:40 Venda H. 2:1, 20:42 Péťa V. ( Terka) 2:2, 20:43 Kačenka? 3:2, 20:47 Venda H. 4:2, 20:52 Elly 4:3, 20:52 Terka 4:4, 20:58 Elly 4:5, 20:59 Elly 4:6

 Trenéři soupeřů nám nabízejí výměnu brankářů ; toto však trenéři odmítnou. Ano toto jsme razantně odmítli, páč mi máme svuj tým a nevyměníme ho za nic, navíc chlap v bráně dívčího hokejového týmu??? Co to je?? :)Další rozhodnutí tedy zní: Markéta Šimková z Kačenek se převleče do brankářského a sehraje se nové utkání.
To začíná ve 20:31 sedlčanského času. Dejv s Óňou přeskupili útoky takto :Jája, Renča, FruFru - Péťa, Tereza , Kája - Lucka , Bára, "Jindra Petrů:-)" a složení obran : Elly, Olča - Jana, Lenka.
Začátek se nám daří, Renďa přihrává FruFru na historicky první hokejový gól fotbalového klubu Příčovy! Radost na střídačce je veliká. Kačenky se snaží odpovědět, ale Káťa je připravena. A to i poté, co její spoluhráčka s číslem 16 přihraje od vlastní branky přímo na hůl soupeřky. Ve 20:36 je přece jen srovnáno, když se Kačce nepodaří zalehnout kotouč. Kačenky  vyšlou další střelu, ale neúspěšně, stejně dopadne na druhé straně Renny po přihrávce FruFru. Katka má i trochu štěstíčka, to když Liduš Dvořáková trefuje tyč. Následující nájezd už ale Venda H. proměňuje.
 Ve 20:42 si Terka vybojuje puk a projede s ním téměř přes celé hřiště. Gól sice nedá, ale vzápětí  přihrává Pétě Vystydové, která už úspěšná je.Po následující "černé"  čtyřminutovce už přestávám pomalu věřit v úspěšný výsledek - tři nájezdy Kačenek a prohráváme 2:4. Holky však mají vůli silnější než já : vybojovaným pukem Jany a šancí Terky a Péti se vývoj utkání obrací. zde jsme s klokanem provedli pár radikálních změn v rozestvení, nic se ale nemění na tom že nadále točíme 3 útoky a 2 obrany. Dvě střely z dálky ve 20:52 znamenají srovnání skóre. Obrat podpoří i Káťa, když ustojí dva nájezdy Kačenek. Blíží se 21 hodina a s ní závěr. Co minuta to šance a třetí už je gólová : Elly - 4:5! Stejná hráčka pak v poslední minutě dorážkou završuje hattrick! Slovo závěrem: o prvním utkání se tu bavit nebudeme, to je doufám všem jasné:), to bylo spíš jako na rozehrání a je škoda, že kačenky neposlali Markét do brány hned od začátku, mohlo se hrát déle. Ale zpět k tomu co nás zajímá, samo musím pochválit všečchny hráčky co nastoupily,plus kolegu trenéra,kustoda,photographa a fans nám nakloněných. Kdybych měl někoho vyzdvihnout tak je to samozřejmě Katka Hašek páč vlézt do brány není sranda,ale zvládla to a přesně splnila jedinej trenéřskej pokyn co měla "Káťo,chytej si jak chceš,ale musíš dostat míň gólů než soupeř!!". pzn.redakce. doufáme že se jí v bráně líbilo v Chocni si to možná zopákne:)). Jinak po dlouhém bádání,jsem hráčkou utkání vyhlásil Elly, nejen za ten hattrick, ale také za organizační práci okolo. No snad nebude dlouho trvat a opět se sejdem ve stejném složení u stejného sportu a zase někoho zfoukneme:) čest V.R.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

hokej

(Lenka, 15. 2. 2008 8:36)

Ahoj,to co se mi nepovedlo mě mrzí,nebylo to naschvál.Díky za příležitost.Mějte se fajn.Čau.

choceň

(Katka, 14. 2. 2008 20:56)

Musím říct, že mě to v brance i bavilo, takže když mi příště dáte důvěru, ráda to zkusím ještě jednou. Ale v Chocni do branky nepůjdu, to by bylo za trest jak pro mě, tak i pro vás :o)

super

(stendendys, 14. 2. 2008 13:33)

super hra, super vysledek, super hracky, super treneri, super fotografie, super fanousci, super clanek... jediny minus pro me je to, že sem tam nebyl :)))

článek

(Renny, 13. 2. 2008 22:34)

Ten zápas byl asi hodně drsnej, co?:) Supr práce kluci.. už se těšim na Choceň..

foto

(slavista, 13. 2. 2008 21:56)

cus renco a maťo, umístěte prosím někam na net ty fotky ať je vidíme v plném rozlišení,se takhle ani nepoznám :)))