Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soupiska FC P

3. 2. 2008

BRANKÁŘKY

Petra Fremutová - Petra uplatňuje svoje golmanské zkušenosti z házené a předvádí v bráně famozní stabilitu a výpady za míčem.

Šárka Hošková (Maloušek) - Z hrotového útočníka se stala brankářka, která vždy FC P podržela v nejtěžších chvílích. Šárka neuhne z žádného souboje.

Venca Pechová - náš poslední objev v řádách špičkových golmanů, neuvěřitelný postřech a kvalitní výkopy se jen zdaleka přibližují k jejím kvalitám, není divu že jí chtějí jako jedničku do Chelse a Indiapolis.

OBRÁNCI

Ivet Nevlidová - Důrazný stoper, který má obrovský přehled na hřišti. Vyniká svojí jednoduchou hrou. (O tuto hráčku se zajímá Arsenal London.)

Káťa Divišová - Velice inteligentní hráčka, která dovede za zápas vytvořit tisíce kvalitních nahrávek, z kterých vznikají nadějné šance. (O tuto hráčku se zajímá Sparta Praha, Slovan Bratislava.)

Petra Tesárková - Tato hráčka má obrovské styky s pražským podsvětím - především s podnikateli na Václavském náměstí. Zajišťuje a jedná o milionových sponzorských darech. Pro klub je to nepostradatelná hráčka. Na hřišti vyniká svojí dlouholetou zkušeností. (O tuto hráčku se zajímá několik týmů z ruské ligy, i CSKA Moskva.)

Jana Křížová (Gudrun) - Jedna z nejkomplexnějších hráček na světě. Jana rozdává radost a především baví diváky svými famósními zákroky po celou dobu na hřišti. Patří k nejzkušenějším z FC P. (O tuto hráčku se zajímá především AC Milan a Liverpool.)

Kája Spálenková -  Neprůstupný brazilský obránce preferujicí styl Roberta Carlose, chytrá rozehrávka, hlavičkový souboj a střela ze střední vzdálenosti to je její. (Nabídky na tuto hráčku nepřetržitě posílají z Juventusu a werderu Brémy)

Míša - Skvělá brankářka předvádí ještě lepší věci v obraně, dlouhým čapím krokem nenechá nikoho projít, dále disponuje velice chytrou a přesnou nahrávkou a nebojí se jít do ostrých střetů není divu že má o ní zájem Manchaster a Chelse

 

ZÁLOŽNÍCI

Olča Stehlíková - Její fyzický fond je nevyčerpatelný, Olča během zápasu naběhá desítky kilometrů. Přestože patří Olča mezi nováčky FC P, tak se velmi flexibilně zapojila do ženstva a pro FC P se stala nepostradatelným záložníkem. (O tuto hráčku se zajímá Bayern München a Werder Brémy.)

Renata Grinová - Renča patří mezi základní kostru manšaftu. Je to jedna z nejzkušenějších hráček FC P. Její přehled a důraz na hřišti berou divákům dech. (O tuto hráčku se zajímá jednoznačně Real Madrid a připojilo se několik týmů z Rakouska.)

Eliška Chaloupková - SRDCAŘ - jsou chvíle, kdy na jejím obličeji je poznat totální vyčerpanost, ale i přesto dokáže vyvinout další, další a další sprinty a tvrdé souboje. (O tuto hráčku jeví zájem Barcelona a několik dalších španělských týmů.)

Šárka Jirsová (Veloušek) - Šárka je jeden z dalších srdcařů a tvrdých záložníků. Její pohyb na hřišti je nenapodobitelný, její klamání těla je obdivuhodné a protihráčky jsou z ní doslova nešťastné. (O tuto hráčku projevil zájem tým Slavia Praha a předběžné jednání zahájil Juventus Turín.)

Ivča Červenková - Ivča patří mezi základní pilíř útočné hry. Její kličky a přehled na hřišti jsou na vynikající úrovni. Její technika je velmi často využívána do kombinační hry. Patří k oporám FC P. (O tuto hráčku se zajímá Real Madrid, Arsenal Londýn a několik německých klubů.)

Jana Poslušná - Malá motorová myš, která vyniká na hřišti svojí rychlostí. Zatím patří také k nováčkům FC P. Věříme, že pro tým bude do budoucna velkým přínosem. (O tuto hráčku se zajímá West Ham United.)

Martina Rudišarová - Díky její vynikající technice diváci Martinu přezdívají Ronaldhino. Její kličky a střely tají divákům na Strahově dech. (O tuto hráčku se zajímají především Senohraby a Inter Milan.)

Marťa Vopičková - nová injekce do řad záložníků, která vyniká svojí chutí do hry, vtipným a velice efektním rešením zapeklitých situací a milimetrovými pasy na padesát šedesát metrů, je to neohrožená bojovnice a přitom děsně svůdná ( Velký zájem má Lokomotiv Moskva a L.A.Galaxy)

Žabáček Pechů - krejzy frog ve středu hřište řeší vše nekompromisně a ještě si to okomentuje, střely ze střední vzdáleností a smrtelné dorážky delají z této hráčky žádané zboží hlavně ve španělské lize.

ÚTOČNÍCI

Terka Kalašová - Je to železná žena, která má v nohách dynamit. Je postrachem mnoha golmanek. Její styl hry budí velký respekt u mnoha týmů. V útoku pro FC P je nepostradatelnou ikonou. (O tuto hráčku se zajímá Chelsea London a Manchester.)

Petra Sůsová (Peggy) - Ohnivá žena, která bojuje do posledního dechu. Její dlouhé kroky nechávají soupeřky daleko za ní. Hráčka s velkým důrazem a citem pro hru. (O tuto hráčku se zajímá Kodaň a některé belgické týmy.)

Áda Krůtová - Áda patří mezi srdcaře manšaftu. Absolvuje stovky tvrdých zákroků za utkání. Její souboje vzbuzují hrůzu, avšak Áda se vždy zvedne a hraje dál. Pro FC P je flexibilní hráčkou, která může hrát na jakémkoliv postu - pro tým k nezaplacení. (O tuto hráčku se zajímá klub Slavia Praha a v jednání je i Barcelona.)

Adéla Hrubešová - Její dynamický pohyb na hřišti je nepřehlédnutelný. Vyniká velkým fyzickým fondem a důraznou hrou. Adéla trénuje individuálně na Táborském hřišti, avšak s manšaftem je vždy výborně zžitá. (O tuto hráčku projevil zájem především Lazio Řím a Inter Milan.)

Jája Jiráčková - Jeden ze základních kamenů FCP který se po studijním volnu vrací na scénu v plné palbě, soupeřova obrana  musí vždy tohoto nebezpečného blondýna  minimálně zdvojit jinak tam mají hatrick jak vyšitý. (O Jáju má velký zájem Deportivo La Coruňa a F.Rajkard)

Zuzka Frumertová - Temperamentní technická plejerka, ktérá motá hlavy soupeřům jak se jí zlíbí, technická střela za tyč nebo šibenice z třiceti metrů jí nedělá problémy. ( Zálusk na této hráčce má především anglický tým FC Bolton)

REALIZAČNÍ TÝM

TRENÉŘI: Ondra Šimek a David Krůta - trenéři protřelí evropskou fotbalovou scénou a reprezentací, svoje zkušenosti čerpají především z 5 leté stáže u brazilského trenéra Scolariho a Arsena Wengera, velký zájem o ně neprojevuje nikdo protože na ně nikdo nemá, dělají to s láskou a radostí a to si za peníze nekoupíte

CUSTODI: Petr Pištěk (Bratr) a Standa Míka (Hobit) - Zkušený custod Bratr se v branži pohybuje již nebezpečně dlouho, jeho práce je na profesionální a nejlepší úrovni, jeho stoprocentní spolehlivost, nezávislost a flexibilitu nám závidí kdejaký klub, velký zájem jeví West Ham. Hobit plní funkci vlajkonoše, je to protřelý raudýs fandící slušně, díky maturitě z vyšívání, dělá nejlepší vlajky z hedvábí na světě jako Hatori Hanso, málokdo o něm ví že složil hymnu champions league. Velký zájem je o něj na Bohemce, zájem je vzájemný avšak platonický,Termit je náš. 

MASÉR: Jirka Pokorný - Jeho šikovné ruce dokáží hráčky rozehřát nejen do zápasu, záleží jakou má právě náladu a chuť, jinak jeho ruce jsou tak mrštné a všude tam kde to potřebujete, že neznat ho tak si myslim, že má dvojče, obrovský zájem jeví FC Brno kde Jiří občas masíruje.

ASISTENT TRENÉRA: Stanislav Kupči - pravá a levá ruka obou head koučů, preferující agresivní taktiku a neználek porážek v nynější době na stáži v Irsku

TRENÉR pro Strahovskou Ligu: Smetí - specifický kouč, specificky trénující tým na specifické soutěži, jinak nevím jak bych specifikoval tohoto specifického týpka, velký zájem o něj má FC Specifiko Madrid 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nájdený preukaz

(Marek, 21. 7. 2011 14:30)

Ahoj
Moje meno je Marek. 21.7. som našiel blízko zastávky I.P:.Pavlova preukaz členky klubu. sl/p. Kateřiny Divišové. Je treba ho niekam zaniesť,alebo niečo sním urobiť?

soupiska

(Jája, 2. 4. 2008 10:56)

Hurá!!!

soupiska

(Jája, 13. 2. 2008 20:07)

Kdo ze je tady webmaster??? - Patrne se k nemu jeste nedoneslo, ze jsem se po zhruba petimesicni odmlce, venovane predevsim studiu:-), opet vratila do tymu, takze ho touto cestou zadam, aby me laskave pripsal do kolonky "útočníci"! Diky, Dadiku:-)!

omluva se prijima :)

(stendendys, 9. 2. 2008 11:31)

...jen kdyz opravis Staniclava na Stanislava. Diky :))

omluva

(bohemkář, 9. 2. 2008 10:16)

omlouvám se Stendimu, na kterého sem zapomněl:-)

jo to ma

(slavista, 8. 2. 2008 15:07)

SBecko ma vzdycky pravdu a ja se pokusil o napravu akorat jsem napsal C misto S ale to je proste ten irskej prizvuk :)

...to teda ma :)

(stendendys, 8. 2. 2008 14:18)

diky bratre segry! :) uz sem myslel, ze si budu muset hledat jine angazma... :)

ségry bratr má vždycky pravdu

(Katka, 7. 2. 2008 22:54)

Musím dát Bratrovi za pravdu, že nám v soupisce chybí trenér ze Sparty. Ale nenašla jsem tam ani Smetího (ze Strahova), takže navrhuji, aby se tam objevili alespoň jako asistenti trenéra :o)

opomenutí

(ségry bratr, 7. 2. 2008 19:47)

Vynechali jste kouče ze Sparty. On je sice teď na dlouhé zahraniční stáži v Shamrock Rovers, ale až se vrátí, tak si myslím, že jeho zkušenosti a poznatky se budou setsakramentsky hodit. Navíc je stále zaměstnancem klubu, je to tak Katko:-) ?

Pochvala

(Peggy, 5. 2. 2008 21:20)

Fakt super :)) se cení tohlecto, se cení :)

golmanka

(terka, 4. 2. 2008 15:55)

Renďo, hahaha... jasem rekla , ze do brany nejdu!!!! a basta! bys tam mohla jit treba ty ne? :-)
mimochodem, dost dobry Óňo.. klobouk dolu...:-)

pochvala

(Katka, 4. 2. 2008 15:51)

Chválím autora článku :o) Taková soupiska tu chyběla a navíc je to vtipně napsané... fakt super :o)

Renny

(golmanka, 4. 2. 2008 13:42)

Petře jsem již napsala včera, ale ještě neodpověděla, tak já jí zkusím brnknout. Jinak Terka by tam do brány prý moooc ráda šla :) Jinak tohle vytvořil Ondra - sláva bohemáckému trenérovi :)

golman

(slavista, 4. 2. 2008 0:31)

cus plejerky poreste nekdo petu fremutovou jestli by si nesla zachytat do ty Chocne, jinak budem muset do policka "Brankarky" napsat dalsi vyvolenou:) jinak dobrej clanek, ale to jsou na tehlech strankach vsechny:),cest.

wow

(Elly, 3. 2. 2008 16:57)

pane jo!!! Téda, to je hustý.. Chválím, kdo tohle dal dohromady, fakt nádhera!!