Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hokejová sezona začala smolnou prohrou

Přestože se v hokejových ligách hraje již pomalu play off, pro FC Příčovy začala sezona  až 1. března, kdy  sehrály dohodnutý přátelák s dublovickými Lvicemi.

V mlhavém nedělním ránu se scházíme na sedlčanském zimáku okolo osmé hodiny. Masér vyzvedne  u ledaře klíče od šaten  a již se trousí první holky a začíná zdlouhavé oblékání do výstroje. Po půl deváté už je většina na ledě a začíná rozbruslovací půlhodinka, která je zároveň využita k vyřešení problému s dresy . Holky mají totiž své dřívější žluté, které jsou ale téměř k nerozeznání od také žlutých dresů Lvic. A tak se FC P mění ve směs Kačerů, Žábáků, Tučňáků a Stračenek .

Po našich nezbytných pokřicích, zahajuje dublovický(?) rozhodčí konečně samotný zápas.

Začínáme lépe, Terka ( hrající v dresu se jmenovkou Kalaš) trefuje tyč, následně nepromění šanci Frufru, ale ve 4. minutě už vedeme. Střelkyní gólu je Eliška. Stejná hráčka se za pět minut trefuje podruhé. Navíc je ještě pak faulována, což ale zůstává nepotrestáno.  Lvice samozřejmě chtějí vyrovnat , k čemuž mají nejblíže v 15. minutě, kdy trefují tyč. Jinak ale Gudrun jejich nájezdům odolává a to včetně šance ve dvacáté minutě, kdy okolo branky popadají snad 4 hráčky a Lvice se gudrun snaží dotlačit i s pukem do sítě.

Po dvaceti minutách si Dejv vyžádá jakýsi oddychový čas na udělení taktických pokynů.  Je u toho na střídačce docela veselo.

Ve „druhé půli“ nejdříve střílí Jája těsně vedle a pak udeří na druhé straně : lehkou střelu, která prošla přes několik hráček a zapadla k tyči, Gudrun neviděla. A stejný scénář se opakuje za pár minut znovu: Eliščin nájezd ani dorážka gólem nezkončí , zato na druhé straně volná Lvice zleva propálí Gudrun. Ještě jednou jdou Příčovy do vedení po  střele Elišky, která proklouzne gólwomance mezi betony. Lvice ale po dvou minutách vyrovnají, když to vypadá, že má Gudrun u tyče puk v moci, sudí zapíská, pak přijede ke Gudrun a oznamuje, že to je gól. V útoku pak stojí za zmínku jen rána Renči, kterou ale brankářka vyráží. Naopak Lvice vytrvale útočí a to i po desáté hodině, kdy nakonec  jedna z nich, trestuhodně neobsazená, střílí čtvrtý gól Lvic. Rozhodčí pak zápas končí, přesně tak, jak předtím oznámil: „Až dáme góla, tak to písknu J !“

Lvice Dublovice – FC Příčovy  4:3 (0:2)

rozhodčí: Míra Švitkof :)

Góly FCP:  4., 9. a 33. Eliška

Diváků:  cca 15

FC Příčovy- Gudrun- Tesi, Kábí, Ivet,Áďoušek, Kája, Venca- Renny,Jája,Terka, Eliška, Péťa, Frufru

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Náročný víkend

(Ivet, 13. 3. 2009 7:38)

Ahoj, tak nakonec bych teda přišla na obojí - fotbálek i hokej... Těším se.

.......

(Kájík, 11. 3. 2009 21:43)

Potvrzuji účast na fotbal, ale na hokej se bohužel dostavit nemůžu...

"Slučková" párty

(Renny, 10. 3. 2009 18:47)

Ahoj všici,
ráda bych Vás pozvala na "Slučkovou" párty, která se bude konat ve čtvrtek 19.3. ve Vinárně "VÍNEČKO" (www.vineckopraha.cz).

Ráda bych Vás viděla před mým odjezdem do dánského království, abych měla na Vás co nejaktuálnější vzpomínky a fotky, které mi Vás budou v té cizině připomínat :) Pak už ode mě budete mít na 3 měsíce klid :)

Pokud budete mít čas, tak doražte, budu se na Vás těšit!!!

přislíbená účast na hokej a fotbal:

(Renny, 10. 3. 2009 18:46)

fotbal: Ivča
hokej: Elly
obojí: Tessy, Renny, Venda, Terka

doufám, že to není konečný počet :)